Gure dekorativ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: hisencommerc 28 Shk 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Teknologja
HISEN COMMERC:
Guret dekorative me efektin e gurit natyror jane te përshtatshëm për fasade të brendshme dhe të jashtme. Te punuara nga materiale të bazuara me çimento te pasuruar me EPS me fraksion, të cilat në mënyrë të konsiderueshme peshojne me pak në krahasim me gurin natyral ose produkte të ngjashme. Me përdorimin e ngjitësve akrylik mund të instalohet mbi stiropor shtepia te izoluara mbi mure me tulla,suvatim. Falë dimenzioneve te sakta të pjesëve te gurve jane shume praktike per punim .Prodhimet jane alternative te mira për ata që janë në kërkim për efekt prej guri natyral, nese nuk keni gjetur ende një zgjidhje për rregullimin e shtepis tuaj: "HISEN COMMERCE" ju bene zgjidhje.

PERSHKRIMI
Fasada e jashtme merr vëmendjen e projektit por ajo çfarë rrethon shtëpinë tuaj është po aq e rëndësishme sa ajo që është në brendësi. Hisen Commerce sjell për ju pllaka dekorative dhe gur natyral me forma ngjyra elegante e plot stil për veshje fasadash të jashtme dhe të brendshme. Idetë e projektuara të peisazhit plotësojnë arkitekturën e shtëpisë tuaj me pllakat e gurit artificial te veshjes.Guret natyral jane rezistente ndaj ngricave.Ato kombinohen në mënyrë të përkryer me qelqin dhe elementet metalikë si dhe me fasada te ndryshme duke i dhuruar ambientit tuaj një karakter pak të ftohtë.Pllakat jane te disponuara në ngjyra të ndryshme.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim