HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

Shitet nga: luan shala 09 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
ME NJE PERVOJ TE MADHE SI JASHT DHE BRENDA SHTETIT BEJM HIDROIZOLIMIN E TERASAVE PISHINAVE BODRUMEVE BANJEVE ETJE ME MATERIAL ZVICERRAN ME GARANCIPION JU MIRPRESIM NA KONTAKTONI SE DO TE BINDUNI TE NE ESHT VETEM KUALITETE DHE CILSIJA NE DALLOJM NGA TE TJERET 044 630 056 049 217 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim