INOXS INOKS MATERJAL

Shitet nga: FADIL 11 Shk 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ofrojm INOKS gypa ,kutia ,pllaka etj . materjal te importuar nga Italia dhe GJermania QMIMI I VOLITSHUM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim