JAPIM SKELE ME QIRA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH Fl-BaNa 05 Krr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHESIM SKELE,dhe JAPIM me QIRA, Bejm Montimi dhe Qmontimin e Skelev. Skelet jan layere te te firmes Gjerman ALTRAD BAUMANN. NE JU OFROJM SHERBIM PER TE KRYER PUN. PER SIG URIN E JUAJ NE PUNE. Na Kontaktoni Permes Tel-044-049 119-581..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim