Materjale ndertimore

Shitet nga: shaban paqarizi 10 Gsh 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim shtylla skele makina per perpunimin e hekurit kravata per stuba dhe nagare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim