Materjale ndertimore

Shitet nga: shaban paqarizi 13 Tet 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim materjale ndertimore shtylla skele nagare makina per perpunimin e hekurit dhe kravata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim