Pano dhe profile dekoruese nga stiropori për FASAD

Shitet nga: Mensur Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
A K S I O N.....

Tani keni mundësi të gjitha këto produkte të mirrni me ZBRITJE deri më - 50%

Bëjmë shitjen:
- panove dekoruese me struktur dhe modele të
ndryshme për fasadëne Juaj... dim. e
panove 200x50x5cm
- profile dekoruese qe qiten per-rreth
dritare dhe dyerve ne fasade...
- figura dekoruese te nrdyshme per
dritare dhe dyer per fasade....
- figura dekoruese per llustera ....
- qoshe dekoruese me modele te ndryshme per
fasade....
- baza dhe koka per shtylla me diameter te
ndryshem
këto produkte te cekura lart jane te prodhuara nga stiropori dhe jane te mveshura me shtres kuarcor, jane te dedikuara per fasade dhe jane te qendrueshme ne temperatura larta ashtu edhe te ulta, ne shi, ne bore dhe ne rezet te forta te diellit gjate veres......
jane te importuara nga Turqia dmth. nuk prodhohen tek ne - nuk jane prodhime vendore
Ju ofrojm me QMIME SHUME TE VOLITSHME
JU MIREPRESIM - JENI TE MIRESEARDHUR
per qdo informate ne mob dhe ne viber:+37744141251 - personi kont. MENSUR'i

A K S I O N.....

Tani keni mundësi të gjitha këto produkte të mirrni me ZBRITJE deri më - 50%
vjen në shprehje edhe NDRIM&KOMPENZIM me MATERIAL, VETURË etj....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim