Plane per shtepi dhe ndertimin e shtëpijave

Shitet nga: N.N.Albany.company per ndertim dhe architektur 05 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Nese keni vendos me ndertu shtëpien e juj ather na kontactoni bojm edhe ndertime te shtëpiave te ndrishme nese ndertoni shtepi me ne planin mund te perfitoni gratis kontaktoni ne keto numra +37744434477 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim