Pomp suvatimi p13 me zall (Dizel)

Shitet nga: Shefki 03 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes maqinen e suvatimit p13 me zall (Dizell) eshte ne gjendje shum te mir .Ka rreth 50m zorr te lyrjes dhe rreth 50m zorr te ajrit dhe te gjitha mjetet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim