Qeshme tpunume krejt me guri

Shitet nga: behar bytyqi 04 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesum qeshme dhe funtana , arka tbunarit , grilla , agjak si dhe punjom mure te ndryshme qemer guri etj per qdo rast kontakto pronarin Behar bytyqi tel; 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim