Qeshme prej gurit , si dhe disa punime te tjera ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 28 Qer 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
mir se vini ne faqen ton , shesim qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit , si dhe kryem keto pun prej gurit : dyer te oborrit , kamina te ndrshem , furra buke , mure te llojllojshme , grilla me pjek mish , tovolina sipas madhsis etj.
pronar : Behar Bytyqi tel 044 562 177
jemi nga kumuna e Malisheves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim