SKele me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ukaj 08 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Skele UKAj posedon 8500 metra skele ban montimin,qmontimin dhe transportin ne gjithe regjionin e kosoves.Korish prizren 044 561 816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim