Skele , shtylla te reja dhe te perdorne

Shitet nga: ... 16 Maj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim dhe japim me qera shtylla dhe skele
skele 1m x1.85m te perdorura
skele 80cm x1.85m te perdorura
skele 70cm x2.5m te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim