Skele-Shtylla me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ukaj-kran 09 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Japim Skele,shtylla me Qera ne gjithe Regjionin e kosoves Bejme montimin qmontimin transport dhe siguri ne pune. Korish prizren 044 561 816 044 285 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim