Stiropori dhe stiroduri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SatStyro 26 Jan 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejme prodhimin e te gjitha llojeve te stiyporit dhe styrodurit, me te gjitha dimenzionet dhe kategorite.
Kategorite:
Styrodur(XPS): 2cm, 3cm, 5cm, 8cm, 10cm.
Styropor(EPS): N2, V3, N3, N4, S4 (te gjitha dimenzionet).
Styropor grafit: N3. S3 (te gjitha dimenzionet)
Termodur: S3 (te gjitha dimenzionet).
Lokacioni: Prizren (Kosovo) Fabrika e styroporit dhe styrodurit
Gjindemi ne magjistralen Prizren - Brezovice ne 17km.
kontakt: +377 44 119 398 / +377 44 506 815 / +377 44 119 029
Tel & Fax: +381 29 246 030
email: sat_styro@yahoo.com web: satstyro.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim