Ujvara bejm hapjen e puseve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ujvara bejm hapjen e puseve(BUNARAV) 21 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Nese keni nevoj per uj ne per disa or ua zxhedhim ket problem shpejtsi korrektsi sinqeritet me eksperienc 15 vjeqare ne ket lami ne jemi te paret por dhe me te miret hapja e pusit behet (1METER.xhersi)Ndertimi behet me gypa te betonit(Fi 800) Po ashtu bejm filtrimin e ujit me zhavor.3MM.Nikohsisht bejm bartjen e dheut te pusit te xhitha keto sherbime i krym per disa or dhe ju dota zxhedhni niher e per xhithmon problemin e ujit na kontaktoni ju mir presim Suksesi qe ka emer UJVARA THERAND.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim