Vinq (Dizalica)

Shitet nga: Selman 11 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dhe ndertoj vinq per barjten e betonit apo matrialit ndertimor. Porosit sipas deshires dhe nevojes tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim