DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

Shitet nga: BEKA-DEKOR 16 Qer 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80*140-85eu.......me rolet 129eu
80*205-135eeu...me rolet 190eu
140*160-165eu...me rolet 225eu
60*60-gratis
Dyer hymjes nga 250-750 eu
Dyer garazhdave 800 eu hapja me digitron
Dyer banjove 120-140 eu
Profil 8 cm me tre guma garancioni asht me shkrim 12 vite.transporti dhe montimi gratis ne ter kosoven.GJITHASHTU DERGOJM DRITARE EDHE NE TER EUROPEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim