dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459

Shitet nga: labi 15 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme
60€ - 120€
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim