hillt(kompresor)

Shitet nga: sami 26 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
esht ne gjendje te rregullt pa perdorur esht me benzin firm kobra ben thyrjen e betoni dhe shpumjen e gurve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim