shiten dyer metali

Shitet nga: inid 28 Pri 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten dy dyer metali 200x100 cm njera me plus pjese vazhduese 200x80 cm, si dhe nje dritare dykrihshe metali 130x80 cm.
Qmimi shum i lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim