shtylla--skele per shitje dhe qera

Shitet nga: .... 16 Maj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim shtyla dhe skele italiane 1M dhe 80cm dhe jepim me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim