skele shtylla

Shitet nga: ..... 16 Maj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim dhe japim me qira shtylla dhe skele
shtylla 3.6m 4.5m
skele 1m x 1.85 skele 75 x 2.5m te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim