Derrasa te arres

Shitet nga: muya 06 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Derrasa nga druri i arres per mobilje dhe dekor, 25-30cm te gjera dhe 120-180cm te gjata cmimi 15 dhe 20 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim