Vitrin antike 120 vjeqare

Shitet nga: ylli 05 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Esht e punuar prej drurit ka punime dore ka pamje te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim