Xhama Lëvizës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megaplast 05 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
mbroni ballkonet dhe terasat tuaja ne 4 stinët e vitit me xhama lëvizës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim