13 Llustera

Shitet nga: Albrim 28 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   3 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
llustet ne jan 13cop 2euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim