DYER HARMONIK

Shitet nga: Meti mont Dje 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS PROSOSIS OSE SIMAS VENDIT KEMI 3 MGJYRA MATERIAL SHUM KUALITATIV 45 EURO METRI KATROR ME MONTIN
SI DHE ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE
ALUMINI .PERDE TRAK SHRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI +37744100 035 VIBER 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim