Dera nga Druri Pishes

Shitet nga: Shaban 19 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera ne shitje .. nga druri i pishes, ne gjendje te rregullt.
(Dimenzjonet |2.10 cm __1.13)cm mund te kontaktoni edhe Viber +37745/358-596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim