Dere

Shitet nga: Der e dritare 13 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren dhe dritaren e aluminit qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim