Deren dhe dritaren

Shitet nga: Dera 23 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren dhe dritaren qmimi i volitshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim