Dritare dhe xhamaa

Shitet nga: rinaa 25 Tet 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Drtare slovene Lesna-pa ram mbajtës dhe dritare tjera!
Çmimi special 30 eu të gjithaa dritaret dhe xhamat !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim