Dritare

Shitet nga: Dritare 30 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare 3 cop 1.m80 me 1m40 dyr gjami per ballkon 2cop 2m me 90 1 dritare 1m20 me 1m40 2 90 me 1m40 tjetra 80 me 1m20 te gjitha kto vetem 300 euro me dy gjama vakum kiper qelen te bajtne vetm 6 vite te gjitha kushtojn 300 euro qmim volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim