Dyer Dhome 1.5 ero copa

Shitet nga: Bafti 27 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te perdorura me dimesione te ndryshme 20cop viber +377 45 427 005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim