Dyer dhe dritare druri

Shitet nga: Flurim 13 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
1 Dera e hymjes 205 x 170 ,
4 dritare 140 x 140 ,
1 dritare 140 x 120 ,
1 dritare E RE 90 x 60 , ...

çmimi sipas marrveshjes
+37744463706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim