Dyer për Furra

Shitet nga: Salih Hodaj 25 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejme dyer te furrave me porosi dhe kualitet te lartë

Cmimi sipas Mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim