Dyer te hyrjes - URGJENT

Shitet nga: Selim 24 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te oborrit nga hekuri
Dimenzionet 2.5 meter gjersia me 2 meter lartesia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim