Dyer

Shitet nga: Albrim 23 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim