Dyert

Shitet nga: ilir 04 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 3 dyer jan ne gjende te mir por jan pa brava .Nje der kushton 50 euro. Kush eshte i interesuar ju lutem kontaktoni pas ores 16:00. Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim