RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

Shitet nga: Lulzim Dje 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA AMBIENTI I JASHTEM, KORNIZA ESHTE NGA ALUMINI, DHE RRJETA SPECIALE NE TE CILEN NUK MUNDE TE DEPERTOJNE MUSHKONJAT[mickojat]
KTO MBROJTJE MONTOHEN NE ANEN E JASHTME TE DRITAREVE.
RROLO RJETAT MBROJTSE JANE LEVIZSE,LEVIZIN POSHTE LARTE,POR ME KERKSE TE KLIENTIT MUNDE TI KONSTRUKTOJM TE LEVIZIN MAJTAS DJATHTAS.
Informata me te hollsishme munde te merni ne tel 044 148 991 dhe 049 148 991
KETO RRJETA JANE SHUM TE PERSHTATHME PER SHTEPIJA,ZYRE,RESTORANE,MOTELE.HOTELE
,SHTEPIJA PUSHIMI,SPITALE, ETJ ETJ.
PRANVERA ERDHI MBROHUNI ME KOHE NGA INSEKTET NGA AMBIENTI I JASHTEM SE ATO BARTIN VIRUSE DHE SMUNDJE TE REZIKSHME. DIASPOR NE DIKU RETH 80 PERQINDE TE POROSIVE I PUNOJME PER DIASPOR PA QEN FIZIKISHT PREZENT NE KOSOVE PRANDAJ NA KONTAKTONI LIRISHT POROSITNI DISHKA ELITARE PA QEN PREZENT NE KOSOVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESSIONALIZMIN TONE
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991. waiber +37744148991.
AFATI I LIFERIMIT/MONTIMIT/ DERI NE PESE DITE NGA DITA E POROSISE.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI.PERDE TRAK,ROLO PERDE,DYER HARMONIK DHE VENECIANE TE ALUMINIT DHE DRURIT.
RRJETAT MBROJTSE NGA INSEKTET MUNDE TE INSTALOHEN EDHE MBI ROLETA TE JASHTME KLASIKE.
Lulzim: Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj Ruaj shpalljen
Dërgoni e-mail
Emri juaj:

Lulzim
E-mail

creativp@hotmail.com
Telefoni

+37744148991
Shtoni prefiksin kur shkruani numrin e telefonit fiks


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim