Llavabo i rrumbullaket 46cm, qeramik e bardh

Shitet nga: Sadri 12 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Inventar për banjo
Ne shitje kam dy (2) llavabo nga qeramika Italiane qe kam sjell prej perendimit per shtepin time, keto kan tepru dhe po i shes. Jan te kvalitetit te lart dhe kushtojn 250,- euro copa. Jan te markes Sanindusa, esht firm e njohtur per qeramik.

Keto llavabo mund ti vendosni mbi "pllato" te granitit, apo mbi mobilje te banjos.

Masat:
46cm i gjere
10cm i nalt
Qmimi 100,- copa.
Llavabo jan te ri ne kuti dhe pa asnje dem ose verejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim