Fidan limonit

Shitet nga: astriti 07 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
shesh ket limon te gatshem se 6 vite kam
Vet per momentin ka 85 fruta e ca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim