Fidane te dredhezave

Shitet nga: Muhameti 14 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten fidanet e dredhezave qe japin frute gjate tane vitit,fidane te kumbellave pozhega te hershme,qaj nane dhe hitha farmaceutike si dhe mjalt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim