Fikusi

Shitet nga: Fikus 05 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet fikusi,vlera 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim