Krasitja e pemeve dhe hardhijave ne rrethinen e ..

Shitet nga: punetor 19 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
me marreveshje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim