Krasitja e pemeve dhe hardhijave ne rrethinen e ..

Shitet nga: punetor 22 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
me provoj pune shumevjecare, me marreveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim