Kyani, produkt natyral per nje shendet optimal

Shitet nga: Kyani Trekendshi i shendetit 25 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Trekendshi i shendetit permban Kyani Synrise, Kyani Nitro FX edhe Kyani Sunset per nje muaj.
Porosi e drejtperdrejt nepermjet internetit www.ekremi.kyani.net

https://www.youtube.com/watch?v=YLKzvHrU8OU

https://www.youtube.com/watch?v=8EQT6fnIhXk

www.ekremi.kyani.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim