Lule

Shitet nga: jakup 22 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
lule te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim