Lule e bukur

Shitet nga: Prizren 22 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes kete lule
tel 049219522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim