Lule e bukur

Shitet nga: Prizren 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes kete lule
tel 049219522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim